ENG | EST | RUS
 

Pealeht →

Tööde kataloog

Ebatavalised lahendused

Hinnad

Tellimine

Kohaletoimetamine

Firmast

Partnerid

Find us on Facebook

Kullagravüür kujutab endast ainulaadset tasakaalu kunsti ja haruldase käsitöö vahel. Seda tehakse käsitsi. Isegi mitme sarnase teose üheaegse tellimise korral käib iga gravüür meistri käest läbi ja on kordumatu. Tahtmata liigselt süüvida meie oskusteabeks oleva kuldgravüüride valmistamisprotsessi üksikasjadesse, võiks nimetatud protseduuri lühidalt kirjeldada kui joonistuse kandmist kuldfooliumile (kasutatakse 24-karaadist kulda).

golden pictureKellele on kullagravüüri vaja? Kõige paremini sobib see kingituseks. Selline originaalne ja ebatüüpiline kink jääb meelde igaühele, olgu siis selle saajaks ülemused või kolleegid, sõbrad või vastabiellunud, mehed või naised. Samuti ei ähvarda kulda vanade koltunud fotode saatus ega oht kaduda kõvakettalt pärast järjekordset voolukatkestust.

Enamik meie tellijaid nõuab maksimaalset eksklusiivsust, seepärast on meie lehel ka alajaotus "Ebatavalised lahendused". Siit leiate põnevaid vihjeid, kuidas muuta oma kullagravüür kordumatuks ja igati teie soovidele vastavaks.

Tel. +372 5 019 337 • info@golden-picture.eu